Leesgroepen

Contactpersonen

Er zijn Spelingleesgroepen met 4 bijeenkomsten per jaar in onderstaande plaatsen. Bij voldoende belangstelling kunnen ook in andere plaatsen Spelingleesgroepen georganiseerd worden. Stuur bij belangstelling een e-mail naar: spelingleesgroepen@gmail.com.


Dordrecht

Peter Rovers 

rvrsmndv@wxs.nl


Hengelo

Jo Nibbelke

nibbelkejw@planet.nl


Maarn

Hetty Wouda

hettywouda@ziggo.nl


Amersfoort

Karin Zitzen

kzitzen@hotmail.com


Enschede

Herre Roorda

hfroorda@hetnet.nl


Deventer

Wil Boerkamp

w.boerkamp@kpnmail.nl


Nijmegen

Sanny Bruijns

s.bruijns@karmel.nl


Almelo

Herman Scholte-Albers

h.scholte-albers@planet.nl


Eindhoven

Dolf van der Linden

dvanderlinden1@gmail.com


Maastricht

Anton van der Zandt

antonvanderzandt@tiscali.nl


Amsterdam

Marieke Brouwer

mariekebrouwer@luthersamsterdam.nl


Groningen

Marika Meijer

m.w.meijer@hetnet.nl


Doorn

Teun Kruijswijk Jansen 

t.kruijswijkjansen@planet.nl


Oss

Maarten van der Sanden

maartenvandersanden@kpnmail.nl


Haarlem

Krijn Kramer       

q.j.m.kramer@kpnplanet.nl